BLÍZKÁ EXOTIKA ZA VÝHODNÉ CENY

  již od 3.990,- Kč/os. s dopravou v ceně

  

Rezidence Zodiaco - Itálie - San Benedetto del Tronto

Vítejte na stránkách cestovní kanceláře Cestovka ADRIA a dovolte nám představit naše 12 a 13-denní autokarové zájezdy do rezidence Zodiaco na italské Palmové riviéře.

Nedávno otevřená a moderně zařízená rezidence Zodiaco se nachází na proslulé italské Palmové riviéře v prestižním letovisku San Benedetto del Tronto pouze pár kroků od hlavní přímořské promenády s palmami a oleandry.

Soukromá písečná pláž

Rezidence se nachází pouhých 40 metrů od soukromé zlatavě písečné pláže, která je vybavena slunečníky s lehátky, sprchami, prolézačkami pro děti, barem i výbornou restaurací. V těsné blízkosti rezidence najdete palmový háj s lavičkami, několik kaváren, kde můžete ochutnat pravé italské capuccino, pizzerie, pekárnu a další menší obchůdky.

10 minut do centra města

Do hlavního centra střediska San Benedetto del Tronto, kde se konají trhy a v hlavní sezóně také spousta gastronomických a jiných atrakcí, se dostanete desetiminutovou romantickou procházkou palmovou alejí podél pobřeží, kterou lemuje také cyklostezka vhodná pro milovníky kolečkových bruslí či joggingu.

Historické památky

Pro ty, které rušný noční život, diskotéky či večerní návštěvy butiků a stánků nelákají, máme také tip. Svou procházku zakončete v historickém jádru starobylého San Benedetta, odkud se naskýtá nádherný pohled na celé pobřeží, nebo v přístavu s rybářskými loděmi po jižním, sochami vyzdobeném molu.

Ideální pro rodiny s dětmi

Právě díky unikátní poloze rezidence Zodiaco, která nabízí nesčetné možnosti vyžití, doporučujeme toto ubytování všem věkovým kategoriím, zejména rodinám s dětmi, ale také mladé generaci či seniorům.

UBYTOVÁNÍ / APARTMÁNY

V rezidenci Zodiaco jsou k dispozici kvalitní, moderní a prostorné apartmány typu MONO, BILO a TRILO (kromě apartmánů MONO všechny s balkonem a bočním výhledem na moře).

Vybavení rezidence

Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou (plynový sporák, lednice s velkou mrazničkou, nádobí, příbory atd.), TV LCD a sociálním zařízením (umyvadlo, sprchový kout, WC).

V rezidenci se nachází výtah vhodný také pro vozíčkáře. WiFi připojení je zdarma v celém objektu. V ceně našich zájezdů je zahrnut plážový servis (1 slunečník + 2 křesílka/apartmán typu MONO a BILO, 2 slunečníky + 4 křesílka/apartmán typu TRILO) na soukromé písečné pláži. Klientům jsou k dispozici 2 společné pračky za nízký poplatek. U apartmánu TRILO je možnost klimatizace na vyžádání za příplatek na místě (30 EUR/pobyt). V rezidenci najdete po celou dobu také našeho vlastního delegáta, na kterého se můžete obracet kdykoliv s jakýmkoliv dotazem.

Výhody ubytování

  • vynikající poloha jen pár kroků od pláže (40m)
  • centrum střediska (700m)
  • restaurace a nákupní možnosti (Lídl, Eurospin, Conad) 50m - 300m
  • kvalitně zařízené, moderní a prostorné apartmány
  • plážový servis v ceně
  • prodloužené pobyty na 9 až 10 nocí
  • skvělé cenové podmínky i nabídka nedostatečné typologie mono v této oblasti

Fotogalerie rezidence

Fotogalerie Letoviska

Poloha rezidence