​​​​​​​Bližší informace k zájezdům poskytneme na telefonu  603 240 133 nebo emailem info@ckadria.cz. Postupně aktualizujeme nabídku na webu www.adriaonline.cz

Rezidence Zodiaco - Itálie - San Benedetto del Tronto

Vítejte na stránkách cestovní kanceláře ADRIA a dovolte nám představit naše 12 a 13-denní AUTOKAROVÉ ZÁJEZDY do rezidence Zodiaco na italské Palmové riviéře v letovisku San Benedetto del Tronto.  

Jedna z neoblíbenějších, velmi hezká a moderně zařízená rezidence Zodiaco se nachází na proslulé italské Palmové riviéře v prestižním letovisku San Benedetto del Tronto pouze pár kroků od hlavní přímořské promenády s palmami a oleandry.

Soukromá písečná pláž CHALEt ZODIACO

Rezidence se nachází pouhých 40 metrů od soukromé zlatavě písečné pláže, která je vybavena slunečníky s lehátky, sprchami, prolézačkami pro děti, barem i výbornou restaurací. V těsné blízkosti rezidence najdete palmový háj s lavičkami, několik kaváren, kde můžete ochutnat pravé italské capuccino, pizzerie, pekárnu a další menší obchůdky.

10 minut do centra města San Benedetto

Do hlavního centra střediska San Benedetto del Tronto, kde se konají trhy a v hlavní sezóně také spousta gastronomických a jiných atrakcí, se dostanete desetiminutovou romantickou procházkou palmovou alejí podél pobřeží, kterou lemuje také cyklostezka vhodná pro milovníky kolečkových bruslí či joggingu.

Historické památky

Pro ty, které rušný noční život, diskotéky či večerní návštěvy butiků a stánků nelákají, máme také tip. Svou procházku zakončete v historickém jádru starobylého San Benedetta, odkud se naskýtá nádherný pohled na celé pobřeží, nebo v přístavu s rybářskými loděmi po jižním, sochami vyzdobeném molu.

Pokud budete chtít poznat Řím, aquapark či starobylá městečka v nejbližším okolí, na místě si můžete vybrat ze spousty fakultatitvních výletů. 

Ideální pro rodiny s dětmi i seniory

Právě díky unikátní poloze rezidence Zodiaco, která nabízí nesčetné možnosti vyžití, doporučujeme toto ubytování všem věkovým kategoriím, zejména rodinám s dětmi, ale také mladé generaci či seniorům.

UBYTOVÁNÍ / APARTMÁNY

V rezidenci Zodiaco jsou k dispozici kvalitní, moderní a prostorné apartmány typu MONO, BILO a TRILO (kromě apartmánů MONO všechny s balkonem a bočním výhledem na moře).

Vybavení rezidence zodiaco

Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou (plynový sporák, lednice s velkou mrazničkou, nádobí, příbory atd.), TV LCD a sociálním zařízením (umyvadlo, sprchový kout, WC).

V rezidenci se nachází výtah vhodný také pro vozíčkáře. WiFi připojení je zdarma ve všech apartmánech. V ceně našich zájezdů je zahrnut plážový servis (1 slunečník + 2 křesílka/apartmán typu MONO nebo BILO, 2 slunečníky + 4 křesílka/apartmán typu TRILO) na soukromé písečné pláži. Klientům je k dispozici společná pračka za nízký poplatek. U apartmánu TRILO je možnost klimatizace na vyžádání za příplatek na místě (30 EUR/pobyt). V rezidenci najdete po celou dobu také našeho vlastního delegáta, na kterého se můžete obracet kdykoliv s jakýmkoliv dotazem.

Výhody ubytování

  • vynikající poloha v letovisku San Benedetto jen pár kroků od pláže (40 m)
  • centrum střediska San Benedetto del Tronto (700 m)
  • restaurace a nákupní možnosti (Lídl, Eurospin, Conad) 150 m - 400 m
  • kvalitně zařízené, moderní a prostorné apartmány, delegát v rezidenci
  • plážový servis v ceně (v chaletu Zodiaco)
  • prodloužené pobyty na 9 až 10 nocí za bezkonkureční ceny (nabízíme jako jediná CK v této lokalitě) 
  • skvělé cenové podmínky i nabídka nedostatečné typologie mono v této oblasti

Fotogalerie rezidence A PLÁŽE ZODIACO

Fotogalerie Letoviska San Benedetto

Poloha rezidence ZODIACO - letovisko San Benedetto del tronto